ورود   عضویت در سایت
فروش VIP
فروش فوری
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> فروش VIP >
فروش VIP
در فروش VIP تمام مراحل فروش بصورت كاملا خصوصي و فقط خريداران واقعي جهت بازديد از ملك شما اجازه ورود به ملك و دريافت اطلاعات آن را خواهند داشت
خرید و فروش ملک همیشه یکی از بزرگترین چالش ها به خصوص برای کسانی که تجربه اولشان است می باشد .
به همین دلیل برنامه VIP  ما، شما را در بهترین و مطمئن ترین مسیر فروش قرار می دهد . ما در صورتی در انجام شغلمان موفق خواهیم بود که رضایت شما را داشته باشیم . پیشرفت ما در مراجعات بعدی شما و دوستان و عزیزانتان است .

1- ثبت آگهی

پس از مرحله ثبت نام VIP ، برنامه فروش با درج آگهی بزودی با قرار گرفتن در معرض دید خریداران و بازدیدکنندگان آغاز می شود و خریداران در می یابند که به زودی یک ملک ارزشمند جهت فروش ارائه می گردد .

با توجه به شرایط ملک شما و در صورت عدم نیاز به بازسازی و آماده سازی و دکوراسیون و مبله کردن مراحل ساخت تور مجازی و عکس و فیلم هوایی و برآورد قیمت آغاز می شود که سه روز تا دو هفته زمان نیاز دارد تا ملک شما در معرض دید خریداران دور و نزدیک قرار گیرد .
تیم ما ترکیبی از کارشناسان حرفه ای متعهد و با تجربه فروش در کنار بیش از 20،000 خریدار و منتظر و مرتبط با شبکه ما که هر کدام یک پتانسیل خرید برای ملک شما می باشند .
موفقیت و سود ما در مراجعات بعدی شماست و بزرگترین افتخار ما این است که امین و مورد اعتماد شما باشیم .

2- بازدید اولیه

قبل از هر چیر ما با دقت جزئیات ملک شما را از زوایای مختلف بررسی کرده و گزارش مفصلی از تمام جزئیات ملک شما را ارائه می نماییم .
در این گزارش جامع لیست تمام کارهایی که باید انجام شود ( شامل جزئیات خرابی ها ، نقاط قوت و ضعف ملک ، پیشنهادات انجام بازسازی و آماده سازی و دکوراسیون و مبله کردن ) ارائه می گردد که در حداقل زمان ممکن توسط تیم مرتبط و 20 درصد تخفیف VIP  انجام می شود .

3- برآورد قیمت

مهمترین فاکتور در فروش یک ملک ، اینکه چقدر می ارزد و قیمت گذاری صحیح آن است . یک ملک در صورت قیمت گذاری صحیح و منطقی حداکثر تا 4 هفته به فروش خواهد رفت .
 روش های قیمت گذاری :
استفاده از ارزش منطقه ای و مقایسه ملک شما با قیمت املاک مشابه که اخیرا به فروش رفته در همسایگی و محله می باشد و با اعمال 5 درصد کمتر یا بیشتر به قیمت تقریبی می توان دست یافت .
قیمت گذاری بر مبنای ذهنی خودمان که البته پیشنهاد می شود اگر فعلا قصد فروش ملکتان را ندارید و صرفا شاید در آینده خواهید فروخت ، قیمت آن را بر اساس اما و اگر و آینده دور تنظیم نفرمایید و موجب برهم زدن تعادل و هماهنگی در بازار نگردید . اجازه دهید که اصول منطقی و کارشناسی شرایط واقعی را سنجیده و قیمت گذاری انجام پذیرد .
قیمت گذاری بر مبنای قیمتی که شرایط و فوریت خودمان در فروش آن را تعیین می کند .
معمولا در این حالت به دلیل اینکه فوریت در فروش و تبدیل آن به موارد دیگر مد نظر است قیمت را برای جذب خریداران جذاب تر و پایین از از ارزش منطقه ای اعلام می کنند .
قیمت گذاری تیم کارشناسی و با تجربه ما که با شبکه ای گسترده از مشاورین املاک در ارتباطند و با در نظر گرفتن تمام پارامتر های موجود تعیین و اعلام می گردد .
معمولا یک ملک در صورت قیمت گذاری منطقی و صحیح حداکثر در 4 هفته به مرحله فروش می رسد .

4- بازسازی و آماده سازی
هرگز قبل از آماده سازی ، ملکتان را برای فروش نسپارید ، هرچند ملک شما خیلی ارزنده باشد ، فقط چند قطره چکه آب از شیر ها ، استشمام بوی نامطبوع ، ورم شدگی رنگ دیوار و سقف در ناخوداگاه خریدار تاثیر منفی می گذارد و چه بسا در همان دید اول از خرید منصرف شود و ارزش واقعی ملک شما را نادیده بگیرد . ارزشی که با صرف چند صد هزار تومان در دل و ذهن خریدار جای می گرفت و در همان بازدید اول 90 درصد کار انجام می گرفت .
کارشناسان فروش ما که کاملا به اصول روانشناسی محیط و اثرات آن بر خریداران آگاهی دارند با بزرگنمایی گلوگاه های جذاب ملک شما ، آن را با بهترین و مدرن ترین شیوه های علمی به نمایش می گذارند ، در گزارش بازدید اولیه ، جزئیات لازم ارائه می شود .
به یاد داشته باشید تاثیر اول یعنی 80 % فروش انجام شده است و این تاثیر در 30 ثانیه اول بازدید ملک شما ، چه به صورت مجازی و چه به صورت واقعی اتفاق می افتد.

5- دکوراسیون و مبله کردن

ملک شما ارزشمند است اما این ارزش را می توان با صرف هزینه اندک ( در مقایسه با ارزش ملک ) 6 تا 25 درصد بیش از ارزش منطقه ای و 40 درصد سریعتر از املاک مشابه به فروش رساند . خریدار نیز با رضایت کامل این ارزش افزوده را می پردازد .
ما در دو بخش مجزا دکوراسیون داخلی و دکوراسیون فضای باز بسته های خود را با 20 درصد تخفیف VIP ارائه می نمائیم و جزئیات آن در گزارش بازدید مقدماتی تقدیم شما می گردد . 
بدون شک فضای بیرون و ورودی ملک شما تاثیر اول را در ذهن خریدار می گذارد .

6- تور مجازی و عکس و فیلم هوایی

گام اول 95% از خریداران ملک جستجوی آنلاین می باشد و یک تصویر حرفه ای ، حس واقعی برای خریدار ایجاد و ارزش ملک را به نمایش می گذارد و تور مجاری این امکان را به خریدار می دهد هنگامی که در منزل یا دفتر کارش نشسته ، در خیابان و حیاط و داخل اتاق های ملک شما گام بردارد و جزئیات را هماهنگونه که هست ، از زوایای مختلف بررسی کند و احساس نماید .
عکس برداری 360 درجه و تور مجازی انقلابی در صنعت عکاسی به شما می رود که جذاب ترین زوایای ملک شما به خریدار  نشان می دهد .
60 درصد وقت بازدیدکنندگان آنلاین به بررسی عکس ها و فقط 20 درصد صرف توضیحات می شود .
در اینجا نیز ما با روش های مدرن ، تاثیر اول را در ذهن خریدار به جای می گذاریم . 
تاثیر اول مدیای ملک شما موضوع مهمی است و واقعا کار می کند .
عکس و فیلم هوایی این امکان را به خریداران می دهد تا از جزئیات  وموقعیت محله ای که ملک در آن واقع شده و همسایگی آن درک واضح و واقعی داشته باشند.
با تور مجازی در وقت و انرژی و پول خریداران صرفه جویی می شود و این امکان به را خریداران می دهد که چشم اندازی کاملا واقعی از موقعیت و کیفیت ملک بدست آورند و در کنار سایر اعضای خانواده همراه با تور مجازی نسبت به خرید ملک دلخواه تصمیم گیری کنند .

7- مشاور حقوقی
بدون شک فروش و خرید ( ملک ) یکی از بزرگترین تراکنش های مالی هر شخص در طول زندگی اش است و به همین جهت یک وکیل مجرب و با سابقه در کنترل مراحل خرید و فروش الزامی بوده و ما این اطمینان خاطر را بری خریدار و فروشنده فراهم می آوریم تا معامله در نهایت دقت و صحت انجام پذیرد .
 

در برنامه فروشنده VIP شما هفت اهرم قدرتمند را دارید :
 

در فروش VIP تمام مراحل فروش بصورت كاملا خصوصي و فقط خريداران واقعي جهت بازديد از ملك شما اجازه ورود به ملك و دريافت اطلاعات آن را خواهند داشت

خرید هر برنامه VIP فقط 1.850.000 تومان می باشد که برای هر ملک به صورت نامحدود اجرا می شود .

 
 

 

ثبت نام در خبرنامه
جهت عضویت ، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید ...
صفحه اصلی قوانین و مقررات انتقادات و پیشنهادات درباره ما تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به استار ملک می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح