ورود   عضویت در سایت
فروش VIP
فروش فوری
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> قوانین و مقررات >
قوانین و مقررات
 
 
 
 
شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت استارملک

به استارملک خوش آمدید.    این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی ازاملاک که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو بپردازید. خدمات این وبسایت به وسیله آقای فرشید فقیه عبدالهی مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح استارملک استفاده شده است منظور ایشان است.  از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.    

استارملک این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قراردهد وهرگونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. پذیرش شرایط شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. 
 
 
 •  ثبت نام برای استفاده از وبسایت
 نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر: 
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل 
شماره تلفن 
آدرس
 •  شما متعهد میشوید چنانچه اطلاعات املاک شخص ثالثی را میفرستید با رضایت کامل مالک یا مالکین انجام شده است و مالک در جریان کلیه جزییات قرار دارد.
 •    چنانچه مشاور املاک هستید بدينوسيله متعهد هستيد كه اطلاعات دقيق و واقعي از ملك ثبت نماييد ومسووليت هر گونه مغايرت بعده خودتان است. کمیسیون اخذ شده از  يدوطرف خریدار و فروشنده نصف میشود به نسبت 50% استارملک و 50% شما و فرق نمیکند که خریدار یا فروشنده از طرف استار ملک بوده يا بالعكس..
 
 
 •  شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. 
 •  زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود. 
 •  شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید
 • زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با استارملك نرسیده باشید
 • شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
 •  اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود 
 •  شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید
استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله استارملک را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط ما فراهم می کند. 
شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط استارملك صورت خواهد گرفت.
شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید. 
شما میتعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و استارملك هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. 
 استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
برای اهداف غیر قانونی 
برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی 
برای نقض مقررات داخلی و بین المللی 
برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران 
برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده 
برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.
 •  خرید محصولات و ضوابط بازگشت 
 برای استفاده از خدمات  وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.
 پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.
شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
 بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله ما تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط ما دریافت شده است و ممکن است  جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.
 •  کپی رایت و مالکیت معنوی 
 وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با استارملك موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند. 
 •  استارملك تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند 
نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت: 
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و 
 شما بدون اجازه کتبی استارملك و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
 این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.
 • حریم خصوصی 
 استارملک حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.
استارملک تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصاویر دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.
 
 
صحت و اصالت اسناد در فروشهای فوری و وی آی پی توسط مشاور حقوقی در حد اصالت تایید شده در دوایر دولتی مرتبط کنترل و تایید میگردد.
 
کمیسیون انجام معاملات يك درصد از مبلغ معامله از طرفین میباشد
 
 •  ریسک‌ها و خطرات استفاده از وبسایت،به عهده خود شخص است 
 امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت. 
استارملک این حق را دارد که  خدمات را به هرکس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
استارملک تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده ما نیست. 
 ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه استارملک نیست.  
این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.
 •  خاتمه قرارداد 
 این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط استارملک به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.
 اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:
اطلاع دادن به استارملک در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی .  
بستن حساب‌های شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می‌کنید، از طریق قسمتی که این شرکت این گزینه را برای شما قرار داده است. 
 استارملک ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگرشما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
زمانی که  به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد. 
مطابق با قوانین لازم الاجرا استارملک این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت استارملک تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
 هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و ما از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.
 ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.
 شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر مطلبی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.
 •  حل و فصل اختلافات 
در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر می‌تواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید. (به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد)
توجه کنید که:
طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.
 طرف مقابل باید:
ظرف مدت 10 روز از  دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روش‌های دیگری که با آن‌ها موافقت می‌کنند، اقدام کنند. 
اگر به هر دلیلی ظرف مدت 10 روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید یا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و یا درخواست کنند که یک داور مناسب برای آن‌ها تعیین شود.
طرفین به طور برابر در برابر هزینه‌های داوری مسئول هستند. 
مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز باید مشخص شود. 
 •  قانون حاکم 
شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود. 
 هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.
 اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.
پایان
 
ثبت نام در خبرنامه
جهت عضویت ، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید ...
صفحه اصلی قوانین و مقررات انتقادات و پیشنهادات درباره ما تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به استار ملک می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح