ورود   عضویت در سایت
فروش VIP
فروش فوری
براورد قیمت
مهمترین فاکتور در فروش یک ملک ، اینکه ملك ما چقدر می ارزد و قیمت گذاری صحیح آن است . یک ملك در صورت قيمت گذاري صحيح و منطقي حداكثر تا چهار هفته به فروش خواهد رفت.
 

 

 

روش های قیمت گذاری:

  •  استفاده از ارزش منطقه ای و مقایسه ملک شما با قیمت املاک مشابه که اخیرا به فروش رفته در همسایگی و محله می باشد و با اعمال 5 درصد کمتر یا بیشتر به قیمت تقریبی می توان دست یافت .
  •  قیمت گذاری بر مبنای ذهنی خودمان که البته پیشنهاد می شود اگر فعلا قصد فروش ملکتان را ندارید و صرفا شاید در آینده خواهید فروخت ، قیمت آن را بر اساس اما و اگر و آینده دور تنظیم نفرمایید و موجب برهم زدن تعادل و هماهنگی در بازار نگردید . اجازه دهید که اصول منطقی و کارشناسی شرایط واقعی را سنجیده و قیمت گذاری انجام پذیرد .
  •  قیمت گذاری بر مبنای قیمتی که شرایط و فوریت خودمان در فروش ان را تعیین می کند معمولا در این حالت به دلیل اینکه فوریت در فروش و تبدیل آن به موارد دیگر مد نظر است قیمت را برای جذب خریداران جذاب تر و پایین تر از ارزش منطقه ای اعلام می کنند .
  •  قیمت گذاری تیم کارشناسی و با تجربه ما که با شبکه ای گسترده از مشاورین املاک در ارتباطند و با در نظر گرفتن تمام پارامتر های موجود تعیین و اعلام می گردد .
معمولا یک ملک در صورت قیمت گذاری منطقی و صحیح حداکثر در چهار هفته به مرحله فروش می رسد . 
ثبت نام در خبرنامه
جهت عضویت ، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید ...
صفحه اصلی قوانین و مقررات انتقادات و پیشنهادات درباره ما تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به استار ملک می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح